شقق للبيع في مدينتي, صفحة 5

2,680 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م للبيع في مدينتي تشطيب سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 160م b12فيو مجري السيل تشطيب الترا سوبر لوكس

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز فيو في مدينتي142م وأفضل دور الرابع فيو خرافي

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 56م بمدينتى للبيع تقسيط باوفر 400 الف

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 107م باوفر تجاري فيو شارع باحدث المراحل B12

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي مساحه 96 متر فيو نادي مدينتيb7

    Zone Properties . logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 211م للبيع في مدينتي – تشطيب فندقي

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٥٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٢٨٬٣٤٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 141م وايد جاردن قسط علي 12 سنة

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٧٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B8 | تشطيبات وتحديثات كاملة

    KRE investments logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بالتقسيط في بريفادو استلام فوري

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مساحه 160متر بريفادو فيو pool تسهيلات

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز استوديو64م بالفرش امام المسجد بكمبوند بريفادو

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 84م في بريفادو مدينتي | فيو بحيرة مباشر

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفاخرة جاهزة الآن في بريفادو بمقدم بسيط 10%

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع كاش في مدينتي B10 – فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٤٬٠٠٠ جنيه

    ستديو مقدم اقساط61م حجز قديم في بريفادو نارو جاردن

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاش لقطة للبيع في B2 مدينتي | فيو جاردن

    Experts Real Estate Investment logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه عرض بريفادو استلام فوري مقدم 10% مساحه 188م

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٨٩٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م فاخرة في مدينتي B10 دبل فيو وموقع مميز

    Experts Real Estate Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاشB2 بالمراحل الاولي 107متر بالفرش والاجهزه

    Rikaz logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٤٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F3 باجمالي عقد قديم بالتقسيط جاهز للتنازل211م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز للبيع بمدينتى شقة 116م بالمنطقة العاشرة

    Next Home For Realestate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي 158م ارضي بجاردن 40م بسعر لقطة

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B1 دور ثالث فيو جاردن بحري 202م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حجز قديم 116م اقل اجمالي فيB12 بالتقسيط 5سنين

    Rikaz logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع