شقق للبيع في كمبوندات مدينة نصر

1,942 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة110م 3/4 تشطيب للبيع-كمبوند لاندمارك-مدينة نصر

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ر يسيل في كمبوند دجلة لاند مارك فيو لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٩٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٤٨٣٬٤٠٠ جنيه

    استلم الآن غرفتين 114 م في تاورز بقسط 15,500شهريا

    متصدر

    Morshedy Group - Land Mark logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى 55م فيو لاندسكيب فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٢٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام سنه فى دجله لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 28

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه صف اول من الوجهه تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه و بسعر لقطه وجهه فى لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٨٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تكملت اقساط على حمام سباحه فى مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م تكملت اقساط فيو poolفى لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • كايرو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arba Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كومباوند كايرو تاون

    2 - 3 غرفة

  • 28

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م بالجراج فورى فى دجله لاندمارك فيو لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري فيو خارجي على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوري فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م فى دجله تاورز نص تشطيب فيو لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع استلام فوري في كابيتال ايست

    Master Key logo image

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • ترو جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كومبوند بريميرا- مدينه نصر

    Eastmark logo image

    بريميرا, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٤٬٢٠٥ جنيه

    شقة 105 م مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    ترو, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه103م غرفتين استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م 3غرف استلام فوري فيو حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه133م 3غرف استلام فوري فيو خارجي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • ترو كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٧٩٬١٦١ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110م غرفتين فيو خارجي واجهه استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه83م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢١٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • كابيتال إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TBK Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كابيتال ايست

    2 - 3 غرفة