شقق للبيع في المنطقة الأولى

228 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مدينه نصر تشطيب الترا سوبر لوكس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد طلعت سالم, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في قلب مدينة نصر - متفرع من شارع عباس العقاد

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مسجله شهر عقارى للبيع 210 متر مبانى 2007

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م بمدينة نصر – خلف الحديقة الدولية

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م للبيع في المنطقة الأولى خلف جنينة مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد طلعت سالم, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 م مسجله شهر عقاري/ بمدخل خاص تصلح سكني

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه امتلك شقه تطل على عباس العقاد مسجله حصة جراج

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 متر – خطوات من شارع عباس العقادم نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف سوبرلوكس بالفرش للبيع فوري ف مدينة نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينة نصر تشطيب سوبر لوكس للبيع بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى عباس العقاد الرئيسى م1

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 109م | 2 غرف | مدينة نصر

    متصدر

    Aqar Dayem logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م مسجله ولها جراج خاص/ للبيع قرب رابعه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بدر الدين العيني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن مباني 2020 بموقع مميز خطوات لعباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد مصطفي حمام, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة مسجله فيو على شارع عباس الع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م هاى سوبر لوكس عماد الدين كمال م1

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عماد الدين كامل, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز تصلح سكني او اداري

    Master Key logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب فاخر جدا في ارقي ابراج عباس العقاد

    Z Investments For Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة حديثة في المربع الذهبي بحري تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300م أول مالك بمدينة نصر بجوار جنينة مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور البطراوي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة نصر تم تخفيض السعر لسرعة البيع

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع زهير صبري, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر مفروشة بالكامل فى برج مميز بمدينة نصر

    Remax 360 logo image

    شارع الفالوجه, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 290م نص تشطيب عمارات الحرس الجمهورى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المربع الذهبي مدينة نصر بحري

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع تشطيب سوبر لوكس في ارقى شوارع عباس

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬١١٧ جنيه/متر مربع