شقق للبيع في شارع رقم 5 - مدينة الواحة

24 عقارات أخرى
  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع رقم 5 - مدينة الواحة - مدينة الواحة - الحي العاشر - مدينة نصر - القاهرة
    شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع رقم 5 - مدينة الواحة - مدينة الواحة - الحي العاشر - مدينة نصر - القاهرة
    10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس في حى الواحة\\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع باكيه جراج 150 م 3 نوم 2 حمام الترا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى دور ارضي 160م 3 غرف 2 حمام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لبيع 130م هاى سوبر لوكس شارع الخمسين حى الواحه

    Envigo Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شامله حصه الجراج ب اقل من سعر السوق لسرع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر السوق لسرعه البيع سعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه الجديده _عالواجهه اماميه _سعر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه سكاي ستي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه القديمه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى عالرئيسي سعر خاص جدا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه الجديده ش الخمسين الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةالبيع فى الواحه الجديده ش الخمسين الرئيسي م نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الواحه الجدبده ش عثمان بن عفان 145 م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الواحه الترا سوبر لوكس سعر مميز جدام نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينه الواحه 140م مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينه الواحه سعر مميز جدا 130م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لؤؤطه للبيع فى مدينه الواحه الجديده مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى قلب مدينةنصر بمقدم 293 الف فقط وقسط 4سنوات

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى حى الواحة 125 م بمقدم 325 الف فقط

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجله شهر عقاري شقه سوبر لوكس للبيع حي الواحه \\\

    Art colorr logo image

3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 170م بمدينة الواحة مدينة نصر

    Grand House logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع