شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 178

5,009 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(420k)=شقة(199م+جاردن 72م) من الشركة السعودية

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Bloomfields | استلام فوري

    Beltone logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ( 76 م ) للبيع فى بلوم فيلدز بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع ( 112 م + 118م حديقة ) بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة غرفة واحدة للبيع بالتقسيط علي 8 سنين

    Held Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٢٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 451 الف امتلك شقة 124م فى كمبوند سراى

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (( 165 متر )) للبيع في بلوم فيلدز استلام فوري

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٣٤٬٨٥٠ جنيه

    إيلان سراي! منازل أنيقة ذات قيمة استثنائية

    Remax 360 logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة أرضي بجاردن غرفتين نوم استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% فى موقع مميز جدا واقساط حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٤٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بأقل سعر في الماركت استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٩٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة في كمبوند سوديك في المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٠٤٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط تصل حتى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام قريب فى كمبوند سراى بمقدم 505 الف

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٧٣٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة أرضي بجاردن غرفتين نوم استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (143م), فيو مميز استلام فورى

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل كابيتال

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك باقل مقدم فى موقع مميز فى قلب المستقبل

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٨٢٧ جنيه

    شقة للبيع فى قلب المستقبل واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم واقساط على 12 سنه احجز وحدتك تشطيب كامل

    IRTKAZ logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع مع اكبر مطور عقارى واقساط حتى 8 سن

    IRTKAZ logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر غير مسبوق فيلا 212م+جاردن 48م بفيو ع club !!

    Bright logo image

3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل كابيتال

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في المستقبل سيتي بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في ميفيدا جاردنز سعر اول طرح

    Key Point for real estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع