شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 105

4,962 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بحديقة هاب تاون - حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بفيو تحفة في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بمشروع سمو بوليفارد المستقبل سيتي

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا جرينز مستقبل سيتي استلام فوري تقسيط

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة 151م اقساط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٤٩٬٢٠٩ جنيه

    شقه للبيع بالاقساط فيو مفتوح - هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه 165م للبيع تقسيمه مميز استلام فورى

    S signature logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٣ استلام فوري بخصم ٤٠ % ببيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٢٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه غرفتين استلام فورى في زيزينيا المستقب

    S signature logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢٧ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نصف تشطيب -استلام 2027- فيو فيلات مدينتى

    Selective logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي متشطب بالتكييفات بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٦١٬٠٠٠ جنيه

    وحدة180م جاهزة بيتا جرينز بجوار مدينتي مستقبل سيتى

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكييفات بالتقسيط على 10 سنوات

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز وتقسمة مميزه شقه 148 متر

    S signature logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بأطلاله مميزة باقل سعر في السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنص التمن في قلب المستقبل سيتي كاش

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم جاهزة للسكن بالمستقبل سيتي بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة بالتكيفات بأقساط تصل الي 10سنوات

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم استلام فوري بجوار مدينتي بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٥٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٥١ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٥٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة فندقية بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في داون تاون بسعر 4 مليون -في المستقبل

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ٣ غرف ماستر بأقل سعر وموقع مميز استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع