شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 104

4,962 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الدور 3 للبيع 115 متر في بلومفيلدز

    Properties-Today.com logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بأقل سعر فيو رائع - امام مدينتي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٦١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع بكمبوند سراي اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور اول 3 غرف نوم للبيع - سراي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بموقع مميز في كومباوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي – استلام فوري

    The Broker EG logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لافينير بسعر مميز و افضل لوكيشن

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه بجاردن امام مدينتي كمبوند سراي -ريسيل

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب سوبر لوكس شقة 122م استلام فوري في سراي

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 285م 4غرف استلام فوري فيو مميز الان

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز داخل كومباوند سراي-مدينة المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر تشطيب VIP بخصوصية عالية مع حسن علام قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري فى هابتاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه فى سراي بالمستقبل اقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للمعاينه بالمستقبل سيتي وبمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٤١٥٬٥٢٩ جنيه

    شقة بمساحة 140 متر للبيع في أليفا – مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٤٨٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز داخل كمبوند سراي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة في ماونتن فيو اليفا - المستقبل سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو تحفة على لاندسكيب شقة 165م استلام فوري بسراي

    Property Misr logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أدفع 595 الف واستلم شقة بتشطيب VIP مع حسن علام قسط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م استلام فورى بأقل سعر في زيزينيا بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ارقى هاب تاون في المستقبل سيتي لوكيشن م

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز للغاية بإطلالة على حمام سباحة -سراى

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز بسعر أقل من سعر السوق.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع