شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 103

4,962 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بلوم فيلدز اقل سعر متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في حسن علام باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام 3غرف بأقل سعر بزيزينيا ومقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة بالكامل بالمستقبل وقسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة بجاردن بأقل سعر بزيزينيا قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام سنة في زيزينيا المستقبل بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٩٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هاب تاون حسن علام تطل على البحيرات

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٠٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٣٢٥ جنيه

    للبيع شقة في الداون تاون جاهزة للسكن

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند لافينيرا L’Avenir

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل عرض لافينير شقه واسعه موقع استراتيجي سعرلقطه

    متصدر

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للمتر شقة للبيع في كمبوندL’Avenir المستقبل

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه شقه للبيع في sarai استلام فوري فيو مميز

    Sweet Home Realestate logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هاب تاون استلام فوري بافضل سعر

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم استلام فوري متشطبه في بيتا جرينز المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بحديقة كبيرة متشطبة بالكامل موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز– بالم هيلز Phase2

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م في كمبوند مونارك بمقدم 0% تقسيط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بالمستقبل مع سوديك+قسط 9 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع