شقق للبيع في سراي, صفحة 33

1,408 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي

    Beltone logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقة فى كمبوند سراي sarai امام مدينتي .

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٧٬٣٣٠ جنيه

    شقة كورنر اقل مقدم واقساط - موقع مميز فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٩٬٤١١ جنيه

    شقة جاردن فيو اقل مقدم باقساط حتى 8 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٧١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٣١٬١٠٥ جنيه

    شقة كورنر - باقساط فى سراى اقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% شقة في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي المستقبل سيتي خصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٣٥٬٧٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف بحديقه خاصه 200م ف سراي قسط ع12سنه

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي بخصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (158م + جاردن ) تقسيط ع 12 سنة فى سراى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٨٦٬١٤٦ جنيه

    امتلك شقه الان بمقدم 10% وقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٦٨٬٥١٩ جنيه

    للبيع شقه 212 متر 3 غرف في سراي

    Creative Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي خصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٢٬٢١١ جنيه

    بمقدم 5% فقط امتلك شقتك في القاهرة الجديدة, تقسيط

    Held Real Estate logo image

1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٨٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند سراي في المستقبل سيتي خصم الكاش 50%

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣١٤٬٧٤٢ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بمقدم 5% وتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٩١٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٨٬١٥٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بنص سعرها في سراي

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 132م بالتقسيط ع 12سنه ف esse residence !

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٠٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٣٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% شقة في سراي بأقساط علي 12 سنة

    Adviser Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٦٣٬٤٧٧ جنيه

    امتلك شقتك بخصم 50 % في القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٢٩ جنيه/متر مربع