شقق للبيع في سراي, صفحة 3

1,352 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 126م 3غرف ف مرحلة ELM TREE PARK بكمبوند سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي بمساحة مميزة وسعر تنافسي

    Capital Lords Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في سراي S2 استلام فوري

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٤٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٤٬٩١٠ جنيه

    شقه بسعر مغري فيو مفتوح علي لاندسكيب بجانب مدينتي

    متصدر

    Impact Investments logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٠٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو دايركت علي لاجون بخصم 50 % بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سراي بسعر و لوكيشن مميز بخصم ٤٢٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل موقع في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن واكبر مساحة حديقة في سراي علي لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٨٧٬٥٨٣ جنيه

    شقه دوبلكس للبيع بأقل مقدم لفتره سداد تصل ل 12 سنه

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراى افضل لوكيشن و افضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٢٥٬٩٧٥ جنيه

    شقه بجاردن كرونر واخده prime location وفيو lagoon

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 375ألف امتلك شقة غرفتين بقسط حتى12سنة ف سراي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب القاهره الجديده استمتع باقوي الخدمات

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكشين في كمبوند سراي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقه بكمبوند سراي Sarai للبيع

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك دلوقتي في احسن كمبوند بلوكيشن مميز

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطة في سراي اقل سعر في السوق لسرعة البيع

    متصدر

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٣٨٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٤٦٬٤١٢ جنيه

    لبيع بسعر لقطة شقة باميز لوكيشن بسراي بجوار مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٦٬٩١٠ جنيه

    شقه للبيع في سراى استلام سنه بسعر لقطه

    S signature logo image

2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٣٧٢٬٨٧٥ جنيه

    شقه للبيع في سراي استلام شهر بارخص سعر موجود

    S signature logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٤١٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٩٨٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بخصم 50% لسرعه البيع الشقه بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٠٣ جنيه

    اقل سعر استوديو في كمبوند سراي بافضل لوكيشن

    Boundless For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩١٣٬٤٧٧ جنيه

    اقل مقدم وتوتال سعر للبيع Z villa استلام شهر 6

    S signature logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٦ جنيه/متر مربع