شقق للبيع في S2, صفحة 9

205 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسراي – فرصة استثمارية مميزة 65 م²

    clear scope logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٤٢٬٠٠٠ جنيه

    سراي S2 شقة 153 متر دور تالت دبل ڤيو متشطب

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٢٩٬٤٨٥ جنيه

    شقة 168م في سراي متشطبة استلام فوري تكملة اقساط

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٥٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات فيو مميز في سراي

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164م متشطبه بالكامل سراي s2 ارضي بجاردن

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع