شقق للبيع في إلم تري بارك

127 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجوار AUC فيو جاردن بمقدم5% علي اطول فترة سداد

    Impact Investments logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 50% خصم برايم لوكيشن بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م للبيع باقلمقدم 5% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ف السوق شقة برايم لوكيشن فيو يطل ع الفلل

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 375ألف امتلك شقة غرفتين بقسط حتى12سنة ف سراي

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 380 الف و قسط شهري 14 الف و قسط ع 12سنه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع سعر مميز في سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو دايركت علي لاجون امتلك شقه بمقدم 670 الف فقط

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاص للبيع بجوار مدينتي مباشر بخصم50%

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ببرايم لوكيشن في سراي بمقدم760الف

    Closer logo image

2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقوي خصم في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٤٠٠ جنيه

    بخصم كااااش 50% امتلك شقة 101م بفيو مميز في سراي

    Closer logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف استوديو بمقدم 220 الف فقط و اقساط ع12 سنه

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم مميز بجوار مدينتي مباشرة

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة دابل فيو + جاردن للبيع في سراي \ مقدم 695الف

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ف سراي القاهرة الجديدة\مقدم 510الف

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في سراي لوكيشن مميز بمقدم 5%فقط قسط 12سنة

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل قسط شهري في سراي بسعر الطرح القديم

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر استوديو بسعر مميز لفتره محدده في elm tree

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر مقدم500الف وتقسيط ع12سنة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/خصم كاش 35% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167m للبيع في كمبوند سراي مقدم واقساط علي12سنه

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٤٬٧٣٠ جنيه/متر مربع