شقق للبيع في شمال الرحاب, صفحة 2

44 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شمال الرحاب 140م ارضى بجاردن100م حرفK من المطورقسط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من بوابة 22 الرحاب شقة150م بحرى تقسيط 60 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بشمال الرحاب نيو كايرو

    Bond & Key logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر بحري شمال الرحاب استلام 6 شهور

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م في شمال الرحاب | السعر 2,375,000 فقط

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حصريًا بسعر التكلفة بدون عمولة

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٣٤٬٢٥٠ جنيه

    شقة 177م دور أول بالتجمع | سعر تكلفة مباشر

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢١٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م بالتجمع بسعر التكلفة | شمال الرحاب

    متصدر

    Enshaa RE logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تحت الانشاء في منطقة شمال الرحاب

    Better Estate Investment logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    150م خطوات من السوق الشرقي و حديقة الأسرة مقدم 25%

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م شمال الرحاب خطوات من السوق الشرقي و بوابة 22

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – التجمع الأول | شمال الرحاب

    Al Fanar Development and project management logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    على شارع فاصل 32م شقة 163م بأفضل تقسيم وتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٧٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للسوق الشرقي شقة 145م بجاردن 90م واجهة تقسيط

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م امام السوق الشرقي ومدينة الرحاب التجمع

    sherwoods property logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع 170م في شمال الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – مجموعة 78

    Capital Lords Real Estate logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف امتلك شقتك امام بوابة 22 الرحاب

    بيتي للمقاولات logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متنوعة للبيع في عمارة مميزة في شمال الرحاب

    Bond & Key logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1