شقق للبيع في شارع الشيماء

4 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي حديقة في فيلات جنوب الاكاديميه التجمع

    KMG Real Estate logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن فاخرة جنوب الأكاديمية متشطبه فوري

    متصدر

    El Hefny Group logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بموقع متميز جنوب الاكادميه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس أول سكن جنوب الأكاديمية Z

    Al Ofok Investment logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع