شقق للبيع في ماونتن فيو اكزاكتف

6 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة141م كورنر للبيع ماونتن فيو ERK فيو مفتوح

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في التجمع و فيو مميز جدا

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الترا سوبر لوكس ب المطبخ جنب الAuc

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى تطل على المساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة كورنر ماونتن فيو ارك فيو مفتوح

    Premier Property logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو مساحه مميزة

    KAMF logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٧٬٢٥١ جنيه/متر مربع