شقق للبيع في اورلا ريزيدينس

21 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بجوار ميفيدا بالتجمع الخامس بمقدم 5% فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - Orla compound ٢ غرف نوم التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف بالتجمع+ بأقل سعر وبالتقسيط ع7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 88م بالقرب من طريق السويس بقسط10سنين في Orla

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٨٣٬٨٠٠ جنيه

    شقه 86 متر بسعر لقططه لمده اسبوع فقط لسرعه البيع

    S signature logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • اورلا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    IWAN Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اورلا ريزيدينس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬١٩٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة ريسيل وقسط ع6سنوات في التجمع الخامس

    IRTKAZ logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع شقة 2نوم في ORLA التجمع تقسيط ع8سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة للبيع في أورلا ريزيدنس التجمع

    Utopia logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣١٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٦٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم للبيع بأميز لوكيشن ع طريق السويس بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة للاستثمار في ORLA التجمع تقسيط على 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٤٤٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن علي شارع التسعين مباشرة وقسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٧٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة للاستثمار في ORLA التجمع تقسيط ع7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بالقرب من طريق السويس والرحاب بأقساط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه علي طريق السويس للبيع في اورلا ريزيدينس

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة لمحبي الاستثمار بالتجمع أمام ميفيدا قسط 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    علي التسعين مباشره تقدر تمتلك شقتك الان بسعر لقطه

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين لقطه دايركت ع التسعين بالتجمع بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة لمحبي الاستثمار بالتجمع أمام ميفيدا قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن علي طريق السويس دايركت بالتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٨٬٨٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند أورلا - القاهرة الجديدة

    Bond & Key logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اعلي تميز باقل سعر 200 م بجاردن خاص في orla

    Blue Pearl logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع