شقق للبيع في قطامية ديونز

11 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوسLUXURY اطلاله علي GOLF جميع الغرف باطلالات

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٧٠٩ جنيه

    شقة علي واجهتين بفيو خيالي و متشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠٬٠٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة بغرب الجولف بسعر لا يتكرر

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة خاص | قطامية ديونز

    Darcom for Real Estate logo image

7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 2 غرفة بأطلالة علي الجولف بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأطلالة جولف أستلم شقتك بأقل مقدم وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في كمبوند قطامية

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ديونز صف أول جولف بحمام سباحة لقطة

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة خاص | قطامية ديونز

    Darcom for Real Estate logo image

7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – المستمر الصغير أمام قطامية ديونز

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس تطل علي القطامية ديونز

    Bond & Key logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٨٢١ جنيه/متر مربع