شقق للبيع في الرحاب المرحلة الرابعة

46 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات موقع مميز

    Escan Group logo image

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب فيو جاردن بالمطبخ والتكييفات

    Escan Group logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م للبيع فى الرحاب بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 م بيع فى مدينة الرحاب موقع مميز

    Escan Group logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نموذج ال 119م في المرحله الرابعه بجاردن

    H-House logo image

2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م للبيع فى مدينة الرحاب بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقه في الرحاب1 المرحله الرابعه

    H-House logo image

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في مدينة الرحاب - المرحلة الرابعة

    Better Estate Investment logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب فيو جاردن موقع مميز بيع بالمطبخ

    Escan Group logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو ميدان موقع مميز 164 م

    Escan Group logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بيع فى الرحاب فيو جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز وسيط من المالك

    Escan Group logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو دبل فيس موقع مميز

    Escan Group logo image

3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٣٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالرحاب متشطبه بالمطبخ فيو جاردن اقل سعر

    El Hefny Group logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٥٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع في الرحاب المرحلة الرابعة مجموعة٧٢

    AMG. logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بحديقه - الرحاب – المرحلة الرابعة

    Grand House Real Estate logo image

2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب المرحلة الرابعة 305 متر

    The Broker EG logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الرحاب-التجمع الخامس استلام فوري للبيع

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينة الرحاب

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الرحاب / التجمع الخامس للبيع الترا مودرن

    S signature logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 115م تشطيبات خاصه فيوجاردن اسانسير

3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168م فيوجاردن المرحله الرابعه اسانسير

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع فى الرحاب بالمطبخ موقع مميز

    Escan Group logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

2