شقق للبيع في شارع طلعت مصطفي

7 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه ف المرحله الخامسه ومطله ع جاردن

    H-House logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المرحله الخامسه 3 نوم فيو مفتوح

    H-House logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٢٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب فيو جاردن قرب Gateway Mall

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالرحاب، المرحلة الخامسة الجديدة، 230 مت

    Home Approach logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالمطبخ بالرحاب مجموعة 111

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٤٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب مجموعه 51 قريبة من الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع