شقق للبيع في وود

51 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم بأقل سعر برايم لوكيشن بجوار Hyde Park

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بأقل سعر بجوار هايد بارك بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 3غرف في الماركت دقايق من هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن بجوار هايد بارك بمقدم10%بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر في وود بالتجمع بتقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمه مميزة بأقل سعر بالتجمع الخامس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدون مقدم وبأقل سعر فى وجود ريزيدنس بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استثماري للبيع بأقل سعر بالتجمع تقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر لقطه بكمبوند وود بالتجمع وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٥٦٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م بأحدث مشاريع التجمع بدون مقدم واقساط12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بدون مقدم فى وجود بالتجمع بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع بالجولدن سكوير بدون مقدم وبقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم دقايق من التسعين بكمبوند وجود بالـتـجـمـع

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بفيو مميز وبسعر لقطه بقسط شهري 38ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بسعر الطرح الاول فى wujood فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٢٤٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بجاردن دقايق من هايد بارك بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للاستثمار بأقل سعر بالتجمع وبقسط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار الجامعه الامريكيه بكمبوند وجود بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه استثماريه بالتجمع دايركت علي لاند سكيب

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٣٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم برايم لوكيشن بجوار HYDE PARK بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بكمبوند WUUD بمقدم 5% بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 50م للبيع بسعر لقطه في WUJOOD وبقسط حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه في Wuud بالتجمع – قسط 10 سنين فقط!

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين برايم لوكيشن دقايق من الجامعه الامريكيه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بمقدم وقسط شهري 38الف بالتجمع الخامس +خصم 30%

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع