شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 65

1,786 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في اي سيتي التجمع بالقسط حتى 2032

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بمقدم مميز / أستلام فوري/ فيو مميز

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٠متر في اي سيتي التجمع بمرحلة الاجون - بحري

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165متر للبيع في اي سيتي القاهره الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري في اي سيتي تجمع Millennial Beach Edition

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو آي سيتي باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205 متر في اي سيتي التجمع بموقع مميز جدا

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ريسيل بسعر لقطه ماونتن فيو التجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي جاردن للبيع بماونتن فيو اي سيتي ، التجمع خامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز و أجمل تقسيمة في المشروع شقة 235م لقطة

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 165م في الماركت و أقل مقدم و إجمالي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شفة ١٩٠ متر متشطبة للبيع في اي سيتي التجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة اي سيتي كلوب بارك التجمع خامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م للبيع شاملة النادي و الجراج و الباركينج

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اي سيتي التجمع في المرحلة الاولى النادي

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بالحديقة في ماونتن فيو آي سيتي كلوب بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مباشرة على الحديقة المركزية في اي سيتي

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر رائع في آي سيتي كلوب بارك, التجمع 5

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع بسعر لقطه في التجمع - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ريسيل بسعر لقطه بماونتن فيو تجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي - متشطبة بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع حديقة للبيع في نورث بارك آي سيتي التجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

استوديو

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي ، مرحلة لاجون

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في شقةMountain View iCity – فرصة جاهزة للاستلام

    Realtors logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع