شقق للبيع في زيد إيست, صفحة 2

674 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع في ZED East

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق : شقه غرفتين استلام فوري باقساط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٨٧٬٥٢٥ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة واسعة وموقع مميز تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام السنة لبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة الان مع طرح جديد مع لافيستا وقسط ع8 سنين

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 450الف وامتلك ستوديو متشطب بتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بتكيفات اقل من سعر الشركة ب7مليون

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق | زد إيست | شقة 2 غرفة

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز | زد إيست | 2 غرفة ماستر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٤٠٨٬٩٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات بإطلالة خلابة زيد إيست

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٩٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    137متر متشطب بالتكيفات برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تشطيب كامل مع التكيفات و المطبخ

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بزيد ايست للبيع ب4 مليون أقل مقدم علي الفيو

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند زيد ايست علي البوكيت متشطبة بالتكييفات

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه غرفتين 108م في زد ايست

    متصدر

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زيد ايست متشطبه مع المطبخ و تكيفات سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة108م متشطبة بالتكيفات في كمبوند Zed east

    متصدر

    views investment logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٦٠ جنيه

    أرخص شقة 133 متر للبيع على لاجون مباشرة في Cleo !!

    Realtors logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    !!!!ZEDEast شقة مميزة 165م تشطيب كامل وسعر مميز

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زد إيست التجمع تشطيب كامل استلام سنة

    Element Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٣٣٤٬٠٠٠ جنيه

    !!ZED EAST |ارخص شقة غرفتين| تشطيب كامل بالتكييفات

    Realtors logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في داخل زد إيست تشطيب كامل بالتكييفات

    Element Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع سعر 8.260!

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل و بقسط حتى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع