شقق للبيع في ذا ايكون ريزيدنس, صفحة 8

313 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بالتجمع كمبوند ذا ايكون بالتقسيط ع10سنين

    متصدر

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500الف امتلك شقه قسط ع10سنين ف التجمع الخامس

    Closer logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بتقسيط علي 10 سنين امتلك شقه بالتجمع

    Closer logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بجوار ميفيدا وبسعر لقطه بالتجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصه للبيع اميز لوكيشين ف التجمع5

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بجوار الجامعة الامريكية-مقدم 506k

    Closer logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل بسعر لقطة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في التجمع الخامس كمبوند ذا ايكون، 10سنين تقسيط

    Closer logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بجاردن للبيع في التجمع الخامس - ذا ايكون

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للمعاينة بأقل سعر بجوار هايد بارك

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بموقع مميز في كمبوند ذا ايكون

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز وقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى افضل موقع فى التجمع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بخصم 40%

    Closer logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس بالتقسيط على 10سنين

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – The Icon – استلام فوري – التجمع الخامس

    Feeds logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في قلب التجمع الخامس بجوارAUCبالتقسيط10Y

    Closer logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه بجاردن بـ The ICON بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر شقة 105م triple view بالتقسيط ع10 سنوات

    Closer logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع3غرف 162م بمقدم860Kقسط ع10سنين ف ذا ايكون

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر3غرف خلف لجامعه امريكيه استلام قريب اقساط10

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن36م للبيع بأقل سعر فى التجمع بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزه في قلب كمبوند متكامل الخدمات

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع