شقق للبيع في ذا ايكون ريزيدنس, صفحة 11

328 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م ع شارع ال 90 وبتقسيط علي اطول فتره

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف التجمع الخامس كمبوند ذا ايكون،بأقل سعر

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر و تقسيط علي 10 سنين في التجمع

    Impact Investments logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه غرفتين في موقع مميز جدا بالقاهره الجديده

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع بأقل سعر فى التجمع بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اخر شقه3غرف ف التجمع 5 اميز تقسيمه ف الكمبون

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بجوار هايد بارك التجمع -بمقدم 655K

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    عاين وامتلك شقتك الان بأقل سعر بالتجمع +خصم 40%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 105م للبيع في التجمع الخامس بالتقسيط ع 10س

    Closer logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ع شارع ال 90 امتلك شقه3غرف بأفضل تقسيمه ف ذا ايكون

    Closer logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص واقساط 10سنوات امتلك شقة بجاردن -ذا ايكون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف+جاردن للبيع بخصم5% واقساط لأطول فترة سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 5% واقساط 10سنوات امتلك شقة 3غرف برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة بخصم 5% واقساط 10 سنوات - ايكون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 5% + اقساط تصل الي 10 سنين -ايكون ريزدينس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10س - شقة في قلب التجمع الخامس للبيع

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٩٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة158م للبيع مميزة بكمبوند ذا ايكون وقسط يصل ل10س

    GCR Developments logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميني كمبوند بالتجمع الخامس

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف بالقرب من AUCبالتقسيط ع 10 سنوات

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميز امتلك شقة بجاردن فى التجمع الخامس

    Closer logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع دقائق من هايد بارك - مقدم 540الف

    Closer logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع مفروشة بالكامل في ذا آيكون ريزيدنس

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 162م بأفضل تقسيمه بمقدم 860K ف ذا ايكون

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار هايد بارك وال auc بخصم كبير

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو للبيع بأقل سعر فى التجمع بحرى صريح

    Impact Investments logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع