شقق للبيع في ذا ايكون ريزيدنس

328 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امام هايد بارك امتلك شقه بأفضل تقسيمه ف ذا ايكون

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بسعر اقل من الماركت ف ايكون جاردنز

    Closer logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين أرضي بجاردن للبيع في The Icon Residence

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل باقل من سعر الشركه لوكشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٩١٬٥٠٠ جنيه

    قسط 10سنين بنتهاوس كورنر دابل فيو Mega Pool + Park

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • ذا أيكون جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Style Home Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا ايكون ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٦٬٢٠٠ جنيه

    للسكن او استثمار باقل سعر شقه+حديقه Private خصم35%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في قلب لتجمع وبجوار الجامعه الامريكيه

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري داخل كمبوند راقي بالتجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 230م متشطبه استلام فوري في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع استلام فوري في ذا ايكون 1

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • ذا ايكون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Style Home Development

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ايكون1 فيو مميز في كمبوند ايكون

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع الخامس امام هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه فى موقع مميز واطول فتره سداد _ سامكو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في ذا ايكون جاردنز التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 115م في ذا ايكون قرب شارع التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكيفات بدون مقدم على اطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 176م في التجمع الخامس قرب ميفيدا

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في كمبوند ذا ايكون جاردنز

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فى افضل موقع فى التجمع واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٩٣٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هايد بارك للبيع شقه بأفضل تقسيمه ف ذا ايكون

    Closer logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 600 الف+ 12 سنه اقساط 137م بفيو greenery

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بمقدم 500الف ف ذا ايكون التجمع

    متصدر

    Closer logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاندسكيب بجوار ميفيدا وهايد بارك ع الأوسطى

    Summit Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري ف ايكون 1 165 م افضل تقسيمه

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقة 138م باقساط علي 10 سنوات و خصم 5%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع