شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 53

1,402 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة+جاردن128م+ناني-مقدم 768الف+51 الف شهري

    متصدر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جاهزه الاستلام بحري على لانداسكيب

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة استلام فوري في بالم هيلز بأقل سعر ريسيل

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وباحسن لوكيشن امتلك شقه استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م في بالم هيلز بالتقسيط ع 12 سنة

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٢٣٬٧١٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل اوبن فيو باقل مقدم ف الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٢٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع استلام فوري في بالم هيلز -بتسهيلات

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في بالم هيلز نيو كايرو اوبن فيو اقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل استلام فوري بأقل سعر في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز جدا في بالم هيلز

    Premises logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مساحه كبيره متشطبه استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجارد استلام فوري في بالم هيلز نيو كايرو

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة من بالم هيلز بخصم 30% لفترة محدودة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بجاردن البيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Abrag 2 logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل بأقل سعر لسرعة البيع استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205م/علي مساحات خضراء/استلام فورى/اربع غرف

    Gold Real Estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٢٥٨٬٣٧٥ جنيه

    شقة ريسيل في بالم هيلز متشطبة تطل مباشرة ع ليك

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٧١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة شاملة الصيانة و النادي استلام فوري

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بموقع متميز جدا في بالم هيلز

    Premises logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف الترا سوبر لوكس استلام فوري في بالم هيلز

    Premises logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع