شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 50

1,382 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز متشطبه بفيو على الجاردن

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ارضي بجاردن باقل سعر في القاهره الجديده

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في بالم هيلز متشطبه تطل علي لاندسكيب

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن برايم لوكيشن في كمبوندات التجمع

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو باقل مقدم

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ريسيل متشطب بالكامل استلام 5 شهور

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه غرفتين متشطبه بالكامل

    Premises logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٣٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينة في بالم هيلز نيو كايرو بمقدم 3%

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى اجدد مشاريع بالم هيلز بالتقسيط حتى 9 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٢٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو متشطب بالكامل لقطه جدا

    Rakar Investments logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨١٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة 3 غرف نوم في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3 غرف بإطلالة على اللاجونفوري بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل – بالم هيلز على لاجون اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه بالكامل استلام فوري بنصف سعرها

    Rakar Investments logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٣٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى بالم هيلز متشطبة بالتقسيط على 10 سنوات

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٤٬٠٠٠ جنيه

    بتكمله اقساط شقه ريسيل بالفرش- بالم هيلز التجمع

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع بفيو على الجاردن

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة متشطبة بالكامل بموقع وسعر مميزين

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف ريسيل في كليو متشطبة بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل باقل من سعرالسوق في بالم هيلز فيو لاجون

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٥٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كليو بالم هيلز نيو كايرو

    Utopia logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع