شقق للبيع في النخيل

29 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى الترا سوبر لوكس فى التجمع 5

    Smart Step logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع Al Nakheel Compound بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في منتجع النخيل بالمطبخ والتكييفات

    D COMUNITA RE logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف 220م في كومباوند النخيل متشطّب جاهز للسكن

    El Hefny Group logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجديقة خاصة - سعر لقطة - بحري - كورنر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند النخيل علي فيو نادي وادي دجله

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

4

    2

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في كمبوند النخيل فيو نادي وادي دجلة

    Vida Solutions logo image

4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنخيل بإطلالة مباشرة على التنس

    Masar Real Estate logo image

4

    5

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل جاهزة للسكن داخل كمبوند النخيل التجمع

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند النخيل – موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

3

    2

    ٢٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سوبر لوكس فى كمبوند النخيل بالتجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن رائعة في كمبوند النخيل بالقاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م فيو جاردن بتشطيب راقى جدا بكمبوند النخيل

    Masar Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في كمبوند النخيل فيو نادي وادي دجلة

    Vida Solutions logo image

4

    4

    ٣٦٥ متر مربع

    ٤١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 360 متر متشطبة كومباوند النخيل التجمع الاول

    Vida Solutions logo image

4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – منتجع النخيل – التجمع الأول

    Monte Mar logo image

3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع نصف مفروشه في كمبوند النخيل

    Host Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقة بالتقسيط علي 15 سنه بالقرب من AUC

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – منتجع النخيل أمام أكاديمية الشرطة

    Smart Location Group logo image

3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالنخيل فيو نادي وادي دجله ارضي بجاردن

    El Hefny Group logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ٥٥م للبيع في النخيل | القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تشطيب فاخر للبيع بسعر مميز في النخيل

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين كاملة التشطيب في النخيل - التجمع الأول

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة متشطبة بالكامل للبيع بسعر مميز

    Smart Step logo image

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 210م امام اكاديميه الشرطه بسعر لقطه.

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

2