شقق للبيع في الشويفات

49 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز – شارع شمال الشويفات بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي فاخرة | الشويفات | 5 غرف | تراس 180 م بيع

    Property Network logo image

5

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى مرتفع متشطبه بالكامل مع جراج خاص للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيبات للبيع في الشويفات - منطقه راقيه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه بسعر مغري وموقع مميز لسرعه البيع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن - 3 دقايق من التسعين الجنوبي

    Fam Egypt logo image

4

    2

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز - 10 دقايق من قطاميه هايتس

    Fam Egypt logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بالتجمع في الشويفات خلف واتر واي

    TREX logo image

1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ١٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بالفرش تشطيب مميز فى التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي في افخم مكان في التجمع منطقه الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع شمال الشويفات التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الشويفات – التجمع الخامس القاهرة

    Masar Real Estate logo image

3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع شمال الشويفات التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 400 متر مفروشة بالكامل بالتكيفات فى الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في أميز قصور القاهرة الجديدة تشطيب مودرن فيو جاردن

    Selective logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز – شارع شمال الشويفات بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش40% بمقدم 970 الف في اللوتس

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ والتكييفات شمال الشويفات

    Al Maz Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف في الشويفات موقع مميز إطلالة على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة رائعة: شقة للبيع بمنطقة الشويفات.

    Masar Real Estate logo image

5

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – التجمع الخامس | عمارات التطوير متشطبة

    Vida Solutions logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240 متر بداخل فيلا سوبر لوكس الدور الثاني ....

    Al Ofok Investment logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لا تتكرر شقة على شارع الشويفات الرئيسي

    Smart Location Group logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورأ وقسط علي سنه

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬١٥٠ جنيه/متر مربع

2