شقق للبيع في ذا واتر واي ڤيو

152 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيو من ووتر واي – القاهرة الجديدة

    MAA logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكييفات 3 غرف نوم في واتر واي ذا فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة تشطيب كامل 155 متر-بالتكييفات-واتر واي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 225 متر تشطيب كامل بالتكييفات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة تشطيب كامل 179 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٥٤٢٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,شارع التسعين,ذا واتر واي ڤيو

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبة بالتكييفات في واترواي WATERWAY

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف متشطبة أستلام سنتين أمام الجامعة الأمريكية

    متصدر

    TREX logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٢٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في واتر واي أمام الجامعة الأمريكية 3غرف

    TREX logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٦٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز تطل على النافورة للبيع في ذا فيو

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ومجهزة بتكييفات بسعر مميز في ووتر واي 1

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٢٬١٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع باقساط تشطيب كامل في ذا فيو

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز على مساحات مفتوحة للبيع في ذا فيو

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز تطل على club house للبيع في ذا فيو

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٩٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع في ذا فيو من ووتر واي

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع باقساط في ذا فيو من ووتر واي

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٧٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام 2027 للبيع مع اقساط حتى 2029 في ذا فيو

    متصدر

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام قريب قرب الجامعه الامريكيه

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام قريب قرب الجامعه الامريكيه

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واتر واي بموقع مميز

    AK Circle logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واتر باي بموقع مميز

    AK Circle logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في واتر واي باقل من سعر السوق

    AK Circle logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالفرش بسعر مميز للبيع في ووتر واي

    Hodoud for Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات علي البحيرة باقساط حتي ٢٠٢٩

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    170 m الترا مودرن وبالفرش ع فيو للبيع ------------

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة علي لاندسكيب في واتر واي ذا فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع