شقق للبيع في الحي الخامس

36 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وإطلالة مفتوحة تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Susqual Management logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الخامس فيو مفتوح

    D COMUNITA RE logo image

    شارع 27, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالحي الخامس دور كامل تكييف مركزي

    Vida Solutions logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة علي الشارع الرئيسي ارضي مرتفع بمدخل خاص

    Zein for real estate logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في الحي الخامس

    Al Ofok Investment logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – الحي الخامس، التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الخامس – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ بالتجمع الخامس موقع مميز

    Al Maz Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خلف مدرسه اخناتون 230 م

    El-Nemr LTD logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز – التجمع الخامس

    Property Network logo image

    شارع 28, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في الحي الخامس - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن امامي بحري بالقرب من جمال عبد الناصر

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

    1

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاردن امامي بحري بالقرب من جمال عبد الناصر

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في الحي الخامس التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي مع حديقة خاصة – بالحي الخامس التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع الحي الخامس قرب التسعين بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز في عمارات الحي الخامس التجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالحي الخامس فيلات بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م للبيع – الحي الخامس

    Al Ofok Investment logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الحي الثالث بأحياء التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالحي الخامس فيلات بمساحه 190متر

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في الحي الخامس

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الخامس بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    شارع 15, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م بالحي الخامس

    Al Ofok Investment logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنيه بالتجمع الخامس

    Al Ofok Investment logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الخامس قرب التسعين التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

2