عقارات للبيع في الحي الخامس التجمع الخامس

51 عقارات أخرى
  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب باقل سعر في الحي الخامس

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للقطة للبيع في ارقي فيلات الحي الخامس التجمع

    Next Level Properties logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م بالقرب من الشربتلي ومحور جمال عبد الناصر

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الامل, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز – التجمع الخامس

    Property Network logo image

    شارع 28, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 705م بالحي الخامس 5 غرف بيزمنت و الروف

    شركة البحيري جروب logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري متشطب بالكامل التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الخامس - تقسيم مثالي

    D COMUNITA RE logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب باقل سعر في الحي الخامس

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش ستيل شيك بجاردن خاصة مع خط ارضي أرضي وأول علوي

    Selective logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة مميزة على الجولف تطل مباشر على قطامية هايتس

    Selective logo image

5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 480م | حمام سباحة خاص | التجمع الخامس

    Property Network logo image

3

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مميز كامل التشطيب للبيع في الحي الخامس

    Akar Town Real Estate logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وإطلالة مفتوحة تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Susqual Management logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الخامس فيو مفتوح

    D COMUNITA RE logo image

    شارع 27, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بالحي الخامس دور كامل تكييف مركزي

    Vida Solutions logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس علوى 425م بالتجمع الاول تشطيبات فندقي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في الحي الخامس

    Al Ofok Investment logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 480متر بحمام سباحه فى الحى الخامس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

4

    3

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – الحي الخامس، التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع الحي الخامس التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    6

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الخامس – التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ بالتجمع الخامس موقع مميز

    Al Maz Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خلف مدرسه اخناتون 230 م

    El-Nemr LTD logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع حي 3/4 مدخل خاص وحديقة

    M.S.K Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٢٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في الحي الخامس التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع