شقق للبيع في التجمع الثالث, صفحة 3

72 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع رئاسة الجمهورية التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بعمارات 3/4 الحي التالت متشطبة سوبر

    Find Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالمستثمرين الجنوبية متشطبة اول سك

    Find Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع و لمدة محدودة جدا

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٣٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن دقايق من التسعين بالتجمع قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن للبيع بقسط شهري 22الف بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بأفضل موقع بالتجمع الثالث المحلية5

    شارع الشباب, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬١٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بأفضل موقع بالتجمع الثالث المحلية 5

    شارع الشباب, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكن مصر- القطامية 115متر متشطبة

    Core Real Estate Development logo image

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    145م شقة للبيع بالنرجس الجديدة دور ارضي بحديقة 90م

    Find Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ناصية" سوبر لوكس للبيع - حي ¾ (التجمع الخامس)

    Better Estate Investment logo image

2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بجوار الجامعه الامريكيه وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بعمارات ٣/٤ متشطبة سوبر لوكس ورووف

    Find Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بالتجمع شارع جمال عبدالناصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على محور جمال عبد الناصر مباشرة

    Al Maz Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع على محور جمال عبد الناصر موقع مميز

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في النرجس الجديدة

    Envigo Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    265م شقة للبيع بالحي الخامس عمارات متشطبة تشطيب سو

    Find Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع بكموند سكن مصر الاندلس(تمويل عقارى)

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م لقطة تشطيب سوبر لوكس بالتجمع الثالث

    sherwoods property logo image

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م² بالتجمع الثالث متاح (تمويل عقارى

    شارع الشباب, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس - النرجس الجديدة 114م

    Bond & Key logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع