شقق للبيع في القطامية بلازا

46 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بتكيف مركزي استلام فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوديك قطامية بلازا

    Momentum logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوديك قطامية بلازا

    Momentum logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - استلام فوري - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القطاميه بلازا- التجمع الاول

    Eastmark logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر الماركت متشطبة في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 245م بفيو مفتوح للبيع-قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات في قطامية بلازا بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه182 متر مشطبه بالكامل بفيو لاجون بمقدم 5 مليون

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو حمام سباحة موقع مميز في سوديك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م متشطبه بالقطاميه بلازا

3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٥م للبيع في سوديك قطامية القاهرة الجديدة.

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270متر متشطبة بالكامل بالمطبخ في قطامية بلازا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالمطبخ و التكييفات-في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن بكمبوند قطامية بلازا سودك للبيع

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب في قطاميه بلازا سوديك التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر بحري مميزة بجوار مول جاردن 8

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 245م بالمطبخ والتكييفات | قطامية بلازا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالمكيفات و مطبخ مفروش

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مع حديقة متشطبة بالكامل في قطامية بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة تشطيب كامل استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

2