شقق للبيع في البنفسج, صفحة 9

367 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, 3 دقايق من محمد نجيب

    Fam Egypt logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في البنفسج 10 فيلات امام واتر واي

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "ألترا سوبر لوكس" للبيع بمساحة واسعة البنفسج12

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيلا للبيع في البنفسج 12، موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف "بحري ناصية" بمساحة كبيرة للبيع البنفسج عمارات

    Better Estate Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف "بحري ناصية" للبيع - البنفسج عمارات

    Better Estate Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع رووف في البنفسج باسنسير خاص فيو رائع لاندسكي

    Host Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م في البنفسج عمارات موقع مميز فوري نص

    El Hefny Group logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف "سوبر لوكس" للبيع بخصوصية تامة البنفسج فيلات1

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 200م بالبنفسج فيلات تشطيب سوبر لوكس لقطه

    Next Level Properties logo image

    البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ع محور محمد نجيب دايركت بسعر مميز جدًا

    متصدر

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه(100م +غرفتين+ متشطبه) بمقدم 850 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ذهبيه بالبنفسج فيلات شقه تشطيب سوبر لوكس لقطه

    Next Level Properties logo image

    البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    160م شقة للبيع بالبنفسج عمارات متشطبة الترا سوبر

    Find Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج عمارات موقع مميز 280 متر

    Dm Consultation logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع البنفسج عمارات موقع مميز 280 متر

    Dm Consultation logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة في البنفسج تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 230م استلام فوري متشطبه فيو مميز الان

    Bright logo image

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 200 استلام فوري فيو لاندسكيب الان !!

    Bright logo image

    البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيبات فاخرة - دول اول - البنفسج عمارات

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بالبنفسج عمارات باسانسير بالتجمع

    KMG Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م البنفسج 1 موقع مميز

    M.S.K Real Estate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطه داخل فيلات البنفسج سوبر لوكس

    Held Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع علي التسعين الشمالي بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ والتكييفات البنفسج 5 فيلات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع زكريا احمد, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع