شقق للبيع في مدينة الشروق, صفحة 5

1,525 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف+ جاردن للبيع ببرايم لوكيشن في الشروق

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن اوبن فيو في قلب الشروق في لافيستا

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٠٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع فى مدينة الشروق بالتقسيط على 10سنين

    Closer logo image

4

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 480 الف امتلك شقة 154م فى مدينة الشروق

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٢٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 161 متر في كمبوند البروج – استلام فوري

    Selection Code logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري 3غرف ف الباتيو سولا باقساط تصل ل10سنين !!

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع ف لافيستا باتيو سولا فيو علي pool

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 123م فى مدينة الشروق بمقدم 385 الف

    Closer logo image

2

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٢٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم مميز في لافيستا باتيو سولا

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٦٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بدابل فيو في الشروق\مقدم 400الف

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقه الترا سوبر لوكس علي النادي مباشرة

    Creative Real Estate logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 123م +جاردن خاص ف امام بوابات مدينتي ف لافيستا

    Closer logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كيلوباترا بالاس استلام فوري بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه مميزة تحت اداره كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه تشطيب فندقي بمقدم 10% امام مدينتي

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٢٬٣٤٧ جنيه

    شقة للبيع متشطبه بالكامل البروج الطابق السادس

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٤١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق من المالك استلام فوري

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في البروج – موقع مميز واقل سعر

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بالكامل في كمبوند البروج الشروق

    TREX logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل للبيع في الشروق

    Redefine logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصه شقه لقطه للبيع برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالمنطقه الرابعه تسهيلات مناسبه للجميع

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع في المعادي فيو بسعر خصم الكاش

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد قديم 240م استلام فوري متشطبه في وصال

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر للبيع كمبوند المعادي فيو الشروق

    Future Home RealEstate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع