شقق للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 7

1,051 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ برايم لوكشن استلام فوري بسعرمميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ برايم لوكشن استلام فوري بسعرلقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره وبتشطيب كامل للبيع فى كمبوند الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    800 ألف = صف أول لاجون بخدمة 5 Star من Concord

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فندقي من Concorde - أمام مدينتي - بأقـل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خدمـة 5 STAR - تشطيب مميـز - بواجهة بحـري + كورنـر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في البروج بدون اوفر باقل مقدم

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٧٩٬١٨٥ جنيه

    عاين عالطبيعه واستفد بخصم وقسط لوكيشن خطير بالشروق

    Corporate Deals logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤١٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٧١٨ جنيه

    عاين وتعاقد بـ10% فى قلب الشروق استلم 2027

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢١١٬٤٥٩ جنيه

    بمقدم 10% وفيو حلو اوى استلم 2027 بخصم 25%

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٨٥٬٧١٨ جنيه

    عاين وتعاقد بـ10% فى قلب الشروق استلم 2027

    Corporate Deals logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٣٨٬٠١٥ جنيه

    معاينة عالطبيعه واستلام 2027 وخصم 25%

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٧٣٬٥٢٧ جنيه

    استلام قريب اوى (((بخصم 33%))) احلى فيو فى المشروع

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬١٠٨ جنيه

    شقة لقطة مقدم صغير وسعر بعد خصم 33% استلام 2027

    Corporate Deals logo image

3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٤٤٬١٠٨ جنيه

    شقة لقطة مقدم صغير وسعر بعد خصم 33% استلام 2027

    Corporate Deals logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800.000شقه متشطبه جاهزه للمعاينه بقلب الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات كورنر فوري بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات كورنر فوري بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جنة مصر امام الباتيو شقة ارضي فيو بوول بالتقسيط

    Smartex logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات كورنر فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات كورنر فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ مرحله terraces فوري بااقل مقدم

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ مرحله terraces فوري بمقدم مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٥٤٬٦٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة وجاهزة بأقل سعر وأميز لوكيشن في البروج

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ مرحله terraces فوري بمقدم مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٥٬٤٤٧ جنيه/متر مربع