شقق للبيع في كمبوندات الشروق, صفحة 42

1,062 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/البروج/متشطبة/استلام فوري

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال - الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع في وصال ريزيدنس

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وصال الشروق تشطيب سوبر لوكس

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وصال الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق موقع مميز

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وصال ريزيدنس الشروق

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر في البروج الشروق موقع متميز

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البروج الشروق موقع مميز جدً

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في البروج - الشروق

    Home Destination logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البروج orion باقل من سعر السوق

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٣٣٥ جنيه

    كمبوند palencia في افضل المواقع بمدينه الشروق ...

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى مدينة الشروق بالتقسيط ع7سنين

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بجاردن خاصة فى الشروق بمقدم 515 الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف نوم بجاردن للبيع فى الشروق بمقدم 707 الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 348 الف امتلك ستوديو فى الشروق وقسط ع7سنين

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع فى مدينة الشروق بخصم مميز

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٧٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م فى مدينة الشروق بمقدم 724 الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة للبيع فى مدينة الشروق بمقدم515k

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند البروج تشطيبات خاصه مساحه 135

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند البروج مساحه 177 متر فيو مفتوح

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبه ب5% مقدم فقط وقسط ع8سنين

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة للبيع في البروج كاملة التشطيب

    Bond & Key logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع