شقق للبيع في الحي الخامس

24 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه اقل سعر في السوق في جراندا الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز و افضل سعر للمتر في جراندا

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب vip استلام فوري فيو مفتوح غير مجروح تقسيط 6س

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجراندا الشروق بموقع و بسعر مميزين

    New Avenue Real Estate logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق جنه مصر متشطبه 130م ارضي

    Smartex logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٩٣٬٨٨٩ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    1 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٢٬٦٨٢ جنيه

    موقع استراتيجي في الشروق بتسهيلات سداد استلام قريب

    Corporate Deals logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٨٩٬٨١٣ جنيه

    معاينة عالطبيعه واستلام 2027 وخصم الافتتاح بمقدم10

    Corporate Deals logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨٥٬٦١٨ جنيه

    استلام قريب بمقدم 10% احلى فيو فى المشروع

    Corporate Deals logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٥٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٣٢٬٦٢٧ جنيه

    بخصم 33% عاين وتعاقد على فيو رائع بقلب الشروق

    Corporate Deals logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف كيلوباترا بالاس استلام فوري بمقدم 1,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • جراندا الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 33
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,جراندا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٧٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم10%شقه بتشطيب high end فى الجار/فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كليوباترا بالس بجانب لافيستا

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب مع حديقه خاصه إطلالة على لجون

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بإطلالة على البحيرة

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جنة مصر الشروق فيو جاردن مميزة

    Homy Real Estate logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص 3 غرف استلام فوري في كمبوند ميريدا الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    ميريدا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ممتازه فى جنه خلصانه اقساط

    Smartex logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م في كليوباترا بالس بجانب لافيستا

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس بكمبوند البانوراما الشروق برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جنه مصر الشروق 130م متشطبه فيو جاردن

    Smartex logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نص تشطيب جراندا الشروق

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع