شقق للبيع في حي المعادي, صفحة 4

2,099 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب الرا سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    شارع 296, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ب ارقي لوكيشن بدجله بتشطيب الترا لوكس

    Smart Home logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن تشطيب تحفه 300م

    Smart Home logo image

    شارع 150, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رصة مميزة لشقة في موقع هادئ وراقي بتشطيب فاخر

    Smart Home logo image

    الشطر الخامس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب الترا سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Smart Home logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    شارع 217, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نقل عفش مجاني- موقع جيد - أقل سعر

    Premier Group logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ابراج المهندسين- كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى كورنيش المعادي على النيل مباشرة

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في برج رياض المعادي بفيو مميز النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع علي النيل بالقسطط

    Diyar real estate development logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع -ابراج المرشدي -زهراء المعادي

    متصدر

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 م للبيع بالفرش-كمبوند تبارك-زهراء المعادي

    متصدر

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بحديقه بجوار كارفور زهراء المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى موقع مميز بزهراء المعادي داخل مشروع فندقى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف زهراء المعادى امام النادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ريسيل فى ريحانه افينيو بزهراء المعادى

    INVEST PRO logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زهراء المعادي قرب قراقيش 145م سوبر لوكس

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارقي لوكيشن ب دجله المعادي امتلك وحدتك تشطيب فاخر

    Smart Home logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب فيو رائع واطلاله مميزه علي النيل مباشره

    Smart Home logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن ب دجله بتشطيب الترا سوبر لوكس

    Smart Home logo image

    شارع 253, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فيو النيل مباشره متشطبه بالتكيفات ومفروش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع