شقق للبيع في افينيو, صفحة 9

218 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على لاندسكيب فى ريحانه افينيو امام وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى زهراء المعادى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجراج فى ريحانه افينيو امام نادى وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه فى ريحانا افينيو مساحة 152م فيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٢٧٬٨٣٣ جنيه

    استلام فوري بمقدم 10% + الصسانة و قسط 9 سنوات

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٨٥٬٢٢٢ جنيه

    اسكن امام نادي وادي دجلة في قلب زهراء المعادي

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩١٥٬٧٥٧ جنيه

    اسكن في قلب زهراء المعادي 234 متر 4 غرف

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٥٬٣٥١ جنيه

    شقة 181 متر في ريحانه افينيو بمقدم 10% و استلام

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    على دائري المعادي بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بزهراء المعادي بكمبوند ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز جدا فيو لاند سكيب غرفه و حمام

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند ريحانه افينيو في قلب زهراء المعادي

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه غرفتين و 2 حمام امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز جدا فيو لاند سكيب غرفه و حمام

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه غرفتين و 2 حمام امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز جدا فيو لاند سكيب غرفه و حمام

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٣٠٬٦١٨ جنيه

    استلام فوري بمقدم 10% و اسكن امام نادي وادي دجلة

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٢٨٬٣٠٨ جنيه

    استلم فوري امام نادي وادي دجلة بمقدم 10%

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع