شقق للبيع في المعادي, صفحة 3

201 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع على كورنيش المعادي تشطيب مودرن

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كورنيش المعادي فيو بانوراما على النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة سوبر لوكس للبيع بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المعادي موقع مميز وحيوي

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه بالتكيفات والاجهزه فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٩٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه مقارنه بالمعروض صف اول نيل مجهزه بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB متشطبه بالتكيفات علي النيل مباشره

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٩٠٠ جنيه

    استثمار بالدولار-اطلاله بانوراميه صف اول علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – دجلة المعادي | موقع مميز

    ERA Real Estate Egypt logo image

    بوابة المعادى, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار Hilton فيو بانورامي على النيل تشطيب+تكييفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٧٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه vib متشطبه بالتكيفات والمطبخ بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٦٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أبراج المعادي ستار في كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة مميزة بأبراج الجوهرة على كورنيش المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكنية للبيع بإطلالة نيلية مباشرة بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فوري علي النيل مباشره بالتكيفات بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي النيل مباشره مفروشه بالتكيفات والفرش

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه تطل علي النيل مفروشه بالتكيفات وبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مفروشه بالاجهزه والتكيفات VIB علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في ابراج عثمان

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٩٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بفيو بانوراما ع النيل جاهزة للمعاينة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    شارع 6, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع