شقق للبيع في شيراتون المطار, صفحة 25

620 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٩٬٩٩٩ جنيه

    الحق فرصة السنة و احجز شقتك باقل سعر في شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر جاهزة للمعاينة و الاستلام على الفرش خصم 34%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٩٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بالتقسيط في كمبوند بشيراتون بفيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر بشيراتون كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة شقة للبيع بدون مقدم بشيراتون فيو بحري

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    ببيع شقتي بنص السعر بشيراتون كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بمقدم 2,300,000 على طريق السويس دايركت

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ١١٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساكن شيراتون صقر قريش

    Better Estate Investment logo image

    شارع صقر قريش, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة 190م استلام فوري في مصر الجديده

    Eureka Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فرصة استثمار و سكن في نفس الوقت باقل سعر ف شيراتون

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك شقة بنص السعر في كمبوند

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    لفترة محدودة هتمتلك شقة بنص السعر كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان هتمتلك شقتك بنص سعر بفيو لاند سكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في منطقة شيراتون – مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة150م تشطيب كامل استلام فوري بسعر مميز جدا ستودا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٣٩٬٣٠٢ جنيه

    اتملك وحدة فندقية بتشطيب مميز في كمبوند راقي

    اشتري بيتك logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٩٠٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    برج الماظه

    البوابة المصرية الأولى logo image

    كوبري مطار القاهره الدولي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة امام مستشفي النزهة – شيراتون المطار

    رؤية للاستثمار العقاري logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة عمارات مربع الوزراء - شيراتون المطار

    رؤية للاستثمار العقاري logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عمارات خاصه شارع التحرير – شيراتون المطا

    رؤية للاستثمار العقاري logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع