شقق للبيع في النزهه الجديدة, صفحة 2

46 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بجوار سيتي سنتر فـ شيراتون مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع مصر للطيران, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 1 حمام للبيع في النزهه الجديدة - النزهة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 150م للبيع في النزهة الجديدة

    sherwoods property logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى النزهة شارع الخمسين الرئيسي موقع مميز

    Stella Di Marie logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بموقع متميز - ريتش هاوس – النزهة

    Aspire Properties logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 م للبيع بسعر مميز بكومباوند ريتش هاوس

    Aspire Properties logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م للبيع في النزهة الجديدة

    Remax Style logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 150م للبيع بمنطقة النزهة الجديدة

    Remax Style logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م تشطيب كامل للبيع بموقع مميز بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع محمد كامل حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده شطيب الترا سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع عز الدين محمد عطية, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده شطيب الترا سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع عز الدين محمد عطية, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده شطيب الترا سوبر لوكس

    Digital State logo image

    شارع عز الدين محمد عطية, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مرخصة نشاط اداري على جسر السويس الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م للبيع فاخرة بموقع مميز بالنزهة الجديدة

    Good Deals logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – شقة 185م سوبر لوكس بالنزهة الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع هاشم الأشقر, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 192 متر بموقع متميز على المطار مباشرة

    Aspire Properties logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – النزهة الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالنزهه الجديده

    Sky Iconic Real Estate logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٢١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او الايجار خلف مصر للطيران

    شارع مصر للطيران, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جسر السويس بجوار مترو النزهه

    Sky Iconic Real Estate logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150 م بالنزهه الجديده

    Remax Style logo image

    شارع النظام, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في النزهه الجديدة - النزهة - القاهرة
    1

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع موقع متميز بسعر مغرى للجادين

    ElGammal real estate logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

1