شقق للبيع في سيليستا هيلز

8 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م فاخرة تشطيب كامل بالتكييفات فيو لاندسكيب

    Aqar Misr logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع في اب تاون كايرو

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٤م للبيع ابتاون كايرو | بالمطبخ والتكييفات

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٢٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ف اب تاون للبيع ١٤٥م جاهزه للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬١٤٩٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ٢١٨م للبيع اب تاون كايرو

    Circle Realestate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين ١٤٤م ف اب تاون كايرو اول سكن استلام شهر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس مميزه ارضي بجاردن في اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز في ابتاون كايرو

    Premises logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع