شقق للبيع في سيراس, صفحة 3

64 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم علي حديقه كبيره 185م بسعر ممتاز للبيع

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 185م للبيع في ابتاون كايرو 3 نوم بفيو مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس300م بحديقه للبيع بتشطيبات وتجديدات خاصه

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فيو جولف للبيع ف اب تاون كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة فى ذا سيراس مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بفيو مفتوح علي الجنينه والمينه بأقل سعر

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيـارس بوول فيو أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م بفيو مميز علي لاجون و بأقل مقدم 10%

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه 131م بالوكيشن مميز و سعر مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة للبيع في أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في اب تاون باقل سعر فرصه لن تتكرر

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بفيو مميز و بسعر ققل من السوق

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في سيارس – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – سيارس، أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع