شقق للبيع في سيراس

64 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح، تشطيب كامل في سييراس

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اب تاون كايرو سييراس ب اقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مباشرة على اللاندسكيب – موقع مميز مباشرة

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات و المطبخ و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2نوم للبيع بالوكيشن مميز في اب تاون بسعر مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل 3نوم بفيو مميز علي المدينه في اب تاون

    متصدر

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في Uptown Cairo مساحة 185 متر

    Aroma Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في اب تاون كايرو | فيو مفتوح

    Circle Realestate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سييرا – أب تاون كايرو | تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | أب تاون كايرو | سييراس | إطلالة مدينة

    Egypt Best Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٨٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابتاون كايرو و بالتكيفات و المطبخ

    Premises logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في سيراس بأحلي فيو

    Elegant Home logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه في سيراس اب تاون كايرو

    Fortune Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م متشطبه للبيع في ابتاون كايرو سييراس

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة استلام فوري 3 غرف+ناني متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة بالكامل علي اقساط في المقطم

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١١٧٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بالوكيشن مميز ع حديقه وفيو علي المدينه

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز تطل علي الجولف للبيع استلام فوري

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٤٠٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٢٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من السوق | شقة فاخرة | أب تاون كايرو سييرا

    Egypt Best Properties logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل فى أب تاون كايرو فيو مفتوح

    Do estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيراس بالمطبخ والتكيفات 139متر مربع

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب الفخامة | شقة بتشطيب كامل للبيع في أب تاون

    Next Door Consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٢٨٬٦٥٤ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة بالكامل علي اقساط حتي 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٠٢٬٨٤٤ جنيه/متر مربع