شقق للبيع في دي جويا 2

7 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    500 الف مقدم =شقه 3 غرف +دور متكرر+بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري علي الحي السفارات بقسط علي 10 سنين

    S signature logo image

2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٢٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد بأقل سعر( تقسيط + خصم للكاش )مقدم 337,200الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    أستوديو للبيع بموقع مميز ف ديجويا 2 استلام فوري

    متصدر

    Closer logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره ((بخصم 32%)) بفيو على ال land scape

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • دي جويا 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٤٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,دي جويا 2

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة في قلب العاصمة بتقسيط 10 سنين

    Pharos Real Estate logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦١٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام وبالتقسيط علي 10 سنين

    Closer logo image

2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع