شقق للبيع في الزمالك, صفحة 8

242 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٥٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Brand-New Apt with Greenery view in South Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    South Zamalek New Apartment for Sale

    Homes Egypt logo image

    شارع حسن صبري, الزمالك, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxurious 3-bedroom Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع المنصور محمد, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile Serenity Meets City Luxury Apartment for Sale

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ع نيل الزمالك متشطبه بالفرش+الاجهزه

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة 190 متر مفروشه بالكامل في الزمالك

    The Homies logo image

    شارع المقريزي, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٩٬٤٨١٬٦١٢ جنيه

    شقة للبيع | الزمالك - إطلالة مباشرة على النيل.

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الزمالك \ شقة 320 م \ فيو النيل \ مفروشة بالكامل

    شارع الصالح ايوب, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic Golf and Nile views Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع حسن صبري, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile view Spacious Apt. in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ready to move in Zamalek Apt. for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع الملك الفضل, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Bright spacious in prestigious building Zamalek

    Cairo Gate logo image

    شارع الكامل محمد, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخرة للبيع فى الزمالك متشطبه بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    شارع اسماعيل محمد, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 320م في قلب الزمالك بموقع متميز

    Good Deals logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٧ جنيه

    بالدور20 سويت فندقي فاخر باطلالة مباشرة ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح ملكي بخدمة فندقية من سانت ريجيس صف او ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    SUNNY NICE APARTMENT FOR SALE IN ZAMALEK

    متصدر

    Egy Nile Real Estate logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك القبلية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع