شقق للبيع في الزمالك, صفحة 3

242 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    110م مشطبه على النيل في الزمالك الجديدة Palm Hills

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١١٥٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في الزمالك الجديدة بمقدم 5% مع Palm Hills

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile view Spacious 4 beds in Zamalek for Sale

    Cairo Gate logo image

    شارع عزيز اباظه, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك البحرية.

    New Housing Egypt logo image

    الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    NICE APARTMENT FOR SALE IN SOUTH ZAMALEK BEST BEST

    Egy Nile Real Estate logo image

    شارع ابن زنكي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    HIGH CEILINGS APRTMENT FOR SELL IN SOUTH ZAMAELK

    Egy Nile Real Estate logo image

    شارع ابن زنكي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3bedrooms apartment with terrace high ceiling

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Beautiful Apartment for Sale in Zamalek

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Beautiful Apartment for Sale in southern Zamalek

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٨٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .............شقة للبيع في الزمالك

    متصدر

    Crafters Real Estate logo image

    شارع الجزيره, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ١٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الزمالك

    شارع الكامل محمد, الزمالك, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الزمالك - بالقرب من فندق ماريوت

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع محمود عزمي, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المنصور محمد فى الزمالك.

    Royal Home logo image

    شارع المنصور محمد, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية للبيع في الزمالك - شارع البرازيل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع البرازيل, الزمالك, القاهرة

    5

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة بانورامية على النيل - الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع المقريزي, الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م فيو النيل فى الجزيره الوسطي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع محمد المرعشلي فى الزمالك .

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المرعشلي فى الزمالك .

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Big catch prestigious building heart of Zamalek

    Cairo Gate logo image

    شارع الفردوس, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل في برج أم كلثوم-الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 320م \متشطبة بالفرش \ بجوار فندق فلامنجو

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي(260م) على نيل الزمالك مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بإطلالة مباشرة على النيل –

    Home city real estate logo image

    الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع